OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a je to otázka důvěry ze strany zákazníka. Respektujeme soukromí našeho zákazníka. Všechny údaje poskytnuté zákazníky shromažďujeme a chráníme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. 

SHROMAŽĎOVÁNÍ A POUŽITÍ ÚDAJŮ

Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem provedení objednávky, záruky, vrácení a výměny zboží. Telefonní kontakt, který je třeba napsat ve formuláři objednávky, je nezbytný v případě dotazů a činností spojených s realizací objednávky.

PŘÍSTUP

Přístup k údajům mají pouze oprávněné osoby. Shromážděné osobní údaje nesdělíme ani neprodáme žádné třetí straně. Využíváme je jen pro potřeby realizace objednávek a subskripce newsletteru. V rámci realizace objednávky je nezbytné uvedení správné doručovací adresy a telefonního čísla, které musíme zpřístupnit dopravci (kurýrovi) za účelem dodání zboží. Zákazník vyslovuje souhlas s užitím svých osobních údajů za účelem dodání, řádné fakturace a případné reklamace objednaného zboží potvrzením objednávky.

ANONYMNÍ PROHLÍŽENÍ WEBU

Obchod greenenergyorganics.cz a všechny jeho podstránky lze navštěvovat a prohlížet bez udání jakýchkoli osobních údajů. Během navštěvy obchodu lze udržet anonymitu, ale objednání zboží a jeho realizace jsou spojeny s udáním správných údajů (adresa a kontakt).