Popis

Fenomenalní ošetření bojuje proti stárnutí pleti na všech frontách. Vypíná, zpevňuje, uvolňuje, odvodňuje a přináší vitální energii potřebnou k boji proti všem známkám stárnutí. Více než jen pouhé sérum,  je to jediné intenzivní anti-aiging řešení, který pomáhá aktivovat vitální funkce pokožky ve čtyřech synergických akcích:

1. přebaluje struktury pojivové tkáně 

2. revitalizuje buněčnou dynamiku

3. nabudí stimulaci řádného fungování dermis, dodává lesk a tón

4. chrání před volnými radikály a působí proti ztrátě tónu

Jeho vynikající nemastná textura se rychle vstřebává pro zajištění podstatných výsledků. Dermatologicky testováno, nekomedogenní.

 
Použití

Toto exkluzivní ošetření okolí očí s hladkou texturou používejte ráno a / nebo večer na dobře vyčistěnou pleť. Ideální ráno, kdy vyhladí vrásky a rozjasní vzhled. Ve večerních hodinách zajišťuje kompletní reparaci a regeneraci. Naneste jemně po celém očním okolí, nezapomínejte na horní víčka. Nanášejte od vnítřního koutku očí směrem k vnější straně oka jemnými poklepy prstů.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

související produkty
rozjasňující pleťové sérum
vyplňující pleťové sérum