Popis

Elegantní a praktický roll-on aplikátor, který si získal bezpočet spokojených zákazníků po celém světě. Vyrobeno výlučně z unikátní směsi (mandarinka, extrakt z kořene hořce, lopuch, viola trojbarevná, levandulový olej, olej z čajovníku tea tree).

Roll-on má silné detoxikační, antibakteriální a protizánětlivé účinky na jakékoliv vady pleti, zanícení a pupínky.

 
Složení

Aqua (Water), Clementina (Clementine) Fruit Extract, Glycerin,Gentiana Lutea Root Extract, Arctium Lappa Extract, Viola Tricolor Extract,Benzyl Alcohol Dehydroacetic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Caprylyl/Capryl Glucoside,Linalool,Limonene.

 
logo ingredience
Viola
logo ingredience
Levandule
logo ingredience
Hořec
logo ingredience
Klementinka
logo ingredience
Lopuch
logo ingredience
Tea tree
Použití

Pro použití na celý obličej: naneste 1-4 kapky na všechny postižené oblasti (1 kapka na ojedinělé jednotlivé body nebo 4 kapky na celý obličej). Tato unikátní směs je rovněž vhodná pro postižení v horní části zad, například: použijte 4-6 kapek v závislosti na velikosti míst, které mají být ošetřeny. Doporučujeme používat nejlépe večer. Pokud používáte v dopoledních hodinách, nevystavujte pokožku sluneční expozici nebo použijte vhodný ochranný opalovací krém. UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití.

 
Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

 
související produkty
micelární čistící voda
čistící maska a peeling
roll-on na rozšířené póry