Popis

Ultra lehký, nemastný Phyto Huile Capillaire obnovuje, pěstí a hydratuje čistými organickými citrusovými oleji. Pečlivě vybraný anti-aiging koncentrát poskytuje hloubkovou ochranu chemicky ošetřeným a barveným vlasům.

Plný ekologicky pěstovaných květin, rostlin, vitamínů E, B1, B3, B6, omega 3 esenciálních olejů a minerálů pro posílení vlasů od kořínků až ke konečkům. Hloubkově regenerační kůra chrání vlasy a navrací jim lesk a jas.

Vyhlazuje krepatění vlasů, vyživuje suché konečky a poskytuje kontrolu vlasů bez zatížení. Krotí nežádoucí kadeře a vzpurné kudrnaté vlasy. Obnovuje lesklý, uhlazený vzhled.

Také vhodný pro rovné a dlouhé vlasy, které chrání před roztřepenými konečky vlasů.

Dermatologicky testováno.

 
Použití

Aplikujte pár kapek do suchých vlasů jako ochranu před škodlivými účinky mořské vody a chlorované vody v bazénech. Po koupání smyjte šampónem pro normální vlasy. Použijte Baume Riche Capillaire, pokud jsou vaše vlasy suché a citlivé. Znovu opláchněte.

Jako změkčující péče: naneste pár kapek Phyto Huile Capillaire do dlaní  vmasírujte do délek a konců, poté pročešte.

Jako péči pro suché až velmi suché vlasy: aplikujte na délky a konce suchých vlasů a nechte 15 minut působit. Poté opláchněte šampónem dle typu vašich vlasů. Následně použijte olej pouze na konce vlasů. 

Jako hloubková péče o hedvábně hladké vlasy: pár kapek vyhlazujícího oleje naneste pomocí prstů do délek vlasů. Neoplachujte. 

Jako zklidňující ochrany vlasů a vlasové pokožky: nastříkejte pramen po prameni, postupujte od konečků k vlasovým kořínkům. Nechte působit po dobu 30 minut. Důkladně opláchněte šampónem. Použijte před barvením vlasů, odbarvováním nebo trvalou k zajištění účinné ochrany vlasů a vlasové pokožky.

 
Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.