Popis

Esenciální organické složky pro zdravé, krásné vlasy a hloubkovou obnovu vlasových folikulů. Tato jedinečná koncentrace složená z pečlivě vybraných certifikovaných organických esenciálních olejů stimuluje mikrocirkulaci a posiluje pokožku hlavy, posiluje růst krásných a zdravých vlasů.

Harmonie pečlivě vybraných organických složek, vitamíny A, C, E, B1, esenciální omega 3, 6, 9 mastné kyseliny ve spojení s rostlinnými silným antioxidanty regeneruje vlasové folikuly, redukje poškození vlasů a jejich stárnutí v důsledku každodenního stresu.

Certifikovaný sliz kořene proskurníku bezpečně pomáhá regulovat produkci mazu, detoxikuje a předchází podráždění pokožky. Podporuje krevní oběh, který je základním předpokladem pro zdravé vlasy.

Pomáhá v boji proti procesu stárnutí folikulu, obnovuje hedvábnou texturu vlasu, stimuluje okysličení, oživuje lesk a rovnováhu, takže vlasy jsou jemné a zdravé.

Dermatologicky testovány.

 
Složení

Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba Oil), Organic Linseed Oil (Linum Usitatissimum), Organic Squalene (Olives), Organic  Enotera Biennis (Evening Primrose Oil), Organic Essential Oils Of Lavandula Angustifolia (Lavander), Organic Rosmarinus Officinalis Oil (Rosemary), Lavandula Angustifolia (Lavander), Pogostemon Patchouli (Patchouli), Parfum (Fragnance).

 
logo ingredience
Rozmarýn
logo ingredience
Olivový squalen
logo ingredience
Levandule
logo ingredience
Jojobový olej
logo ingredience
Lněný olej
logo ingredience
Pupalkový olej
Použití

Aplikujte pár kapek do suchých vlasů jako ochranu před škodlivými účinky mořské vody a chlorované vody v bazénech. Po koupání smyjte šampónem pro normální vlasy. Použijte Baume Riche Capillaire, pokud jsou Vaše vlasy suché a citlivé. Znovu opláchněte.

Jako změkčující péče: naneste pár kapek Phyto Huile Capillaire do dlaní  vmasírujte do délek a konců, poté pročešte.

Jako péči pro suché až velmi suché vlasy: aplikujte na délky a konce suchých vlasů a nechte 15 minut působit. Poté opláchněte šampónem dle typu Vašich vlasů. Následně použijte olej pouze na konce vlasů. 

Jako hloubková péče pro hedvábně hladké vlasy: pár kapek vyhlazujícího oleje naneste pomocí prstů do délek vlasů. Neoplachujte. 

Jako zklidňující ochrana vlasů a vlasové pokožky: nastříkejte pramen po prameni, postupujte od konečků k vlasovým kořínkům. Nechte působit po dobu 30 minut, aby se účinky projevily. Důkladně opláchněte šampónem. Použijte před barvením vlasů, odbarvováním nebo trvalou k zajištění účinné ochrany vlasů a vlasové pokožky.

 
Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

související produkty
maska pro mastné a smíšené vlasy