Popis

Velmi bohaté a pečující krémové bahno je  vhodné pro nastávající maminky, přizpůsobeno každé fázi těhotenství. Tato inspirativní terapie spojuje matku a dítě mocí síly doteků.

Pomáhá zmírnit napětí v zádech a zmírnit otoky rukou a nohou, zatímco uvolňuje mysl a povznáší ducha. Je doporučeno pro použití během těhotenství a také po něm, jako prevence vzniku strií, úleva unaveným nohám, pro dosažení stavu zklidnění a pro všeobecnou pohodu v těhotenství.

Toto průlomové bahno pomáhá vyhladit texturu pokožky, poskytuje hluboce hydratovanou, prozářenou mladistvou pleť. Síť organických proteinů zajišťuje pletivo jako podpůrný systém a zároveň pomáhá obnovit buněčnou soudržnost.

Sopečný základ nabízí celkově výrazně lepší kontury těla. Síť jedinečných čistých organický proteinů, silných zdrojů výživných minerálů, fosfolipidů a vitamínů cílí k rehydrataci hlubších vrstev pokožky.

Bez parabenů, nekomedogenní, hypoalergenní složení.

Doporučení pro těhotné: 1 ošetření každé 2 týdny od prvního do konce druhého trimestru, 1 ošetření každý týden ve 3. trimestru.

Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

 
Složení

Deionized Water (Aqua), Natural Sun-dried White (Kaolinite) Clay, Natural Sun-dried Green (Montmorillonite) Clay, Fullers Earth (Solum Fullonum), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil/Fruit Extract, Organic Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Organic Peanut (Arachis Hypogaea) Oil, Cetearyl Alcohol, Vegetable Gycerin, Organic Eucalyptus Globulus Essential Oil, Organic Citrus Medica Limonum oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil, Sea Buckthorn (Hippophae Rhamnoides) Oil, Organic Lemon Peel Oil,Organic Essential Fatty Acids of Linum Usitatissimum (Linseed) Seed, Xanthan Gum (Xanthan Gum), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil.

 
logo ingredience
Zelený jíl
logo ingredience
Rozmarýn
logo ingredience
Rakytník
logo ingredience
Olivy
logo ingredience
Len
logo ingredience
Eukalyptus
logo ingredience
Citrón
logo ingredience
Bambucké máslo
logo ingredience
Arašídový olej
Použití

1. Před vaší bahenní masáží si dopřejte teplou koupel nebo saunu,  teplo pomůže otevřít póry pokožky. Tím se zajistí, že Vaše tělo absorbuje tolik živin z bahna, jak je to jen možné.

2. Pijte hodně vody v den zábalu. Vzhledem k tomu, že se budete trochu potit v průběhu procesu, je důležité, že jste dobře hydratované.

3. Pokračujte peelingem těla (detoxikační systém La Récolte des Plantes), který zakončete teplou sprchou.

4. V závislosti na Vašem cíli (ztráta objemu, snížení celulitidy, atd), zvažte přidání oleje pro výrazné zlepšení výsledků Vaší krémové bahnní masáže. Aplikujte dostatečné množství velmi bohatého a výživného krémového bahna na čistou suchou pokožku, do postižených oblastí, dokud se úplně vstřebá, po dobu 45 minut, za použití masážních technik. Při troše vytrvalosti a s malým pohybem opravdu uvidíte výsledky! Krémové bahno není třeba opláchovat a je ihned absorbováno.

5. Dokončete masáž s tělovým olejem až do úplného vstřebání pomocí lehkých, zametacích pohybů.

Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

 

související produkty
intenzivní ošetření proti celulitidě
intenzivní ošetření proti striím
chladivé krémové bahno proti celulitidě
zahřívací krémové bahno proti ceulitidě