Popis

Efektivní a prospěšné prvky v každém gramu, nejenže zahřívá, ale také detoxikuje, remineralizuje a dodává kakaové polyfenoly, které chrání pleť před environmentálními agresory.

Antioxidační zahřívací kakaové krémové bahno je celkové léčebné detoxikační ošetření pokožky s remineralizací a přidanými ochrannými přínosy nacházejícími se v kakau. S věkem se ztrácí schopnost retence minerálních látek v horních vrstvách naší pokožky.

Vzhledem k tomu, že je naše pokožka jako “houba”, která absorbuje malé molekulární látky, je známo, že lokální aplikace jsou velmi účinné při obnovování minerálního obsahu.

Kakaové krémové bahno od Green Energy je ideální pro elegantní aplikaci nabízející všechny přínosy pro pokožku, ovšem bez všeho nepořádku kolem při použití jiných bahen. Po koupeli nebo sprše naneste po celém těle, nechte zaschnout, zatímco relaxujete zabaleny v teplém prostěradle. Opláchněte a výsledek bude radostí pro Vaše oči.

Boj proti volným radikálům = lepší pokožka, ochrana pokožky a podpora textury pokožky. Organická formule podporuje práci autokorekčního mechanismu pokožky pro efektivní a viditelné dlouhodobé výsledky. 

I když jsou vizuální výsledky okamžité, používejte pravidelně pro ochranu pokožky před environmentálními agresory. Alespoň dvakrát týdně použijte peeling na tělo, poté naneste kakaové krémové bahno od Green Energy.

 
Složení

Deionized Water (Aqua), Natural Sun-dried White (Kaolinite) Clay, Natural Sun-dried Red (Kaolinite) Clay, Theobromo Cacao (Cocoa) Powder, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Organic Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Organic Peanut (Arachis Hypogaea) Oil, Cetearyl Alcohol, Vegetable Gycerin, Thymus Vulgaris Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Organic Citrus aurantium dulcis (orange) Oil, Organic Citrus Aurantium Amara Oil (Neroli essential oil), Organic Mentha piperita (peppermint) Essential oil, Capsicum Frutescens Extract, Xanthan Gum (Xanthan Gum), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil.

 
logo ingredience
Tabasco
logo ingredience
Růžový jíl
logo ingredience
Rozmarýn
logo ingredience
Neroli
logo ingredience
Mateřídouška
logo ingredience
Máta
logo ingredience
Kakaové máslo
logo ingredience
Kakao
logo ingredience
Bambucké máslo
logo ingredience
Arašídový olej
logo ingredience
Pomerančový olej
logo ingredience
Olej z kůry citrónu
Použití

Pomocí špachtle naberte malé množství krémového bahna. Naneste přípravek na nezbytných místech pomocí lehké masáže. Zahřívací efekt se může lišit od člověka k člověku, v závislosti na psychicko-fyzikálních podmínkách a množství použitého produktu. Efekt je lepší, je-li přípravek aplikován po prohřívací sprše či koupeli a po energetické masáži. Po použití si umyjte ruce.

 
Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

 
související produkty
intenzivní ošetření proti celulitidě
intenzivní ošetření proti striím
intenzivní regenerační krémové bahno
chladivé krémové bahno proti celulitidě