Popis

Fraîcheur SAUVAGE, divoká a nespoutaná svěžest přináší spojení orchidejí s volně rostoucími rostlinami. Čistá a stimulující svěží vůně oživuje mysl, aktivační zelené aroma povzbuzuje.

Srdce vůně poskytuje pohodlí a relaxaci pro Váš pocit klidu a uvolnění. Vhodný pro muže i ženy, profesionálně vytvořený z čistých organických složek vybraných rostlinných esencí.

Lze používat na tělo a vlasy, ve směsi s masážním olejem nebo pro zmírnění příznaků časového posunu. Vůně zachycuje středomořskou smyslnost pro ty, jež si zamilovali svůdný středozemní životní styl.

Chladivé terapeutické aroma oživuje a harmonizuje mysl a tělo. Zachycuje energii krásného slunného Středomoří. Úchvatná vůně svádí smysly a zároveň rychle osvěžuje, čistí a zklidňuje mysl i tělo.

Je alternativou ke konvenčním parfémům, bez chemie. Tyto 100% čisté vůně obsahují jedinečné a lákavé směsi vybraných organických a přírodních esenciálních složek. To znamená, že nabízejí všechny výhody běžných vonných látek, avšak bez syntetických aromat a ropných derivátů běžně používaných v konvenčních parfémech.

 
Složení

Rose Extract (Rosa Canina Fruit Extract), Aloe Barbadensis Leaf Extract&Vegetal Glycerin-Plant Based (Aloe Barbadensis Leaf Extract&Vegetal Glycerin-Plant Based), Maltilol (Maltilol- From Organics Corn), Polyglyceril-10 Laurate (Polyglyceril-10 Laurate), Lactic Acid (Lactic Acid), Potassium Sorbate (Potassium Sorbate), Sodium Benzoate (Sodium Benzoate), AltheaOfficinalis Extract&Vegetal Glycerin-Plant Based (Althea Officinalis Extract&Vegetal Glycerin-Plant Based), Arctium LappaExtract&Vegetal Glycerin- Plant Based (Arctium Lappa Extract&Vegetal Glycerin- Plant Based), CI 44090 (CI 44090), Peppermint Extract&Vegetal Glycerin- Plant Based (Mentha Piperita&Vegetal Glycerin-Plant Based), Vegetal Glycerin-Plant Based, Water (Aqua), Deionized Water (Aqua), Orchis Morio Flower Extract (Orchis Morio Flower Extract), Acid Yellow 23/Fd &C Yellow N°5 (CI 19140).

 
logo ingredience
Šípky
logo ingredience
Proskurník
logo ingredience
Orchidej
logo ingredience
Máta
logo ingredience
Aloe Vera
logo ingredience
Lopuch
Použití

Naneste na pokožku pro uklidnění, osvěžení a jako deodorant. Lze používat na slunci (není fotosenzibilní). Neobsahuje alkohol.

 
Certifikát

Certifikováno ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale),  vhodné pro vegany a vegetariány.

 
Balení

Používáme pouze nejčistší přírodní a organické přísady. Kosmetické přípravky jsou vyráběny ručně, pouze v malých sériích, aby byla zajištěna čerstvost a zachování vysokého obsahu účinných látek. Naše obaly jsou recyklovatelné.

 
související produkty
tělová voda bez alkoholu
tělová voda bez alkoholu
tělová voda bez alkoholu
odstřik tělové vody